Evcil Hayvan Forumu
Davetiye Numarası için;

selinurdanurbanu@com adresini ekleyip almalıdır.Lütfen üye olurken davetiye numarasını kafanızdan atmayın.
Evcil Hayvan Forumu
Davetiye Numarası için;

selinurdanurbanu@com adresini ekleyip almalıdır.Lütfen üye olurken davetiye numarasını kafanızdan atmayın.
Evcil Hayvan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Küçük Sırlar-Replikler I_icon_mini_portal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Küçük Sırlar-Replikler Icon_gallery  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Yardım arıyorsanız...
Bu widget sizin sorunlarınızı ufaktanda olsa çözebilecek ve size yardımcı olacaktır.Aşağıdaki sorunlardan bazıları sizde oluyorsa okuyunuz eğer olmuyorsa en aşağıdaki linke tıklayıp forum yardım bölümünden diğer kullanıcılardan yardım alabileceksiniz.

Flood ne demektir ?
Flood bir nevi mesajları ardı ardına atmaktır.Mesajlar ardı ardına atıldığı zaman forum tıkanır.Ve mecburen forumun çerezleri silinmek zorunda kalınır.
Kullanıcı Adı ne işe yarar ki ?
Kullanıcı Adı sizlere kendinizi kolayca tanımanız ve diğer üyelerin sizlerle rahat rahat iletişim kurabileceği bir isimdir.Bu isimler karmakarışık olursa siz bir arkadaşınızı bulmakta zorlanabilirsiniz.
Şifrem nasıl olmalı ?
Şifreniz (6-12 karakter) olmak üzere nitelendirilir.6 karakterin altında yazılan şifreler kolay olur.Bu yüzden hesabınıza başkaları ulaşabilir.

Bu sorunlar size göre değilse:
Evcil Hayvan Forumu Oscar Ödülleri Dağıtıldı.
Evcil Hayvan Forumu Oscar Ödülleri Dağıtıldı. En çok mesaj atan:Mirror. En çok online olan üye:Mileena En popüler üye: miracle& En iyi üye:Butterfly. En yardımsever üye:Reload En şımarık üyesi:PeLihan* En iyi çıkış yapan üye:Mirror. En en üye:Armyoftwo En iyi mesaj atan üye:Mirror. En hızlı üye:Princess

Küçük Sırlar-Replikler

YazarMesaj
ArmyOfTwo"
Forum Favorisi
Forum Favorisi
ArmyOfTwo

Küçük Sırlar-Replikler Empty
MesajKonu: Küçük Sırlar-Replikler   Küçük Sırlar-Replikler EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 2:31 am

arzu: tıpkı annem gibisin.. ben senin gibi mükemmel değilim
su: ben mükemmel değilim
arzu: artık değilsin.. sonunda!
su: ama sen küçük bi yılansın (arkasını döner gider)
arzu: 1 dakika 1 dakika sen kendini ne sanıyosun hı? küçük bi prensesmi?
su: senin kendini sevmemenin sorumlusu ben değilim (arzu su'yu iter)
ArmyOfTwo"
Forum Favorisi
Forum Favorisi
ArmyOfTwo

MesajKonu: Geri: Küçük Sırlar-Replikler   Küçük Sırlar-Replikler EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 2:32 am

Ali: Gel gel. Surata bak. Nerde bitirdin geceyi?
Çetin: İyimisin?
Su: İyiyim. Sen kötü gözüküyosun. Tabii ben senin başına bela aldım. Aslında geldim peşinden seni aradım ama bir anda kayboldun. Daha sonra telefonla da aradım ama.
Ali: Neyse ki ben vardım. Çet işte her zamanki gibi kapanmış çevresine , kaybolmuş. Kim bilir ne işler çeviriyo.
Çetin: Ama hayla şaşırıyorsun.
Ali: Telefonun su da kalmış. Sağ ol her şey için
Çetin: Rica ederim. Ben de çok eğlendim haha Ha bu arada çantan bende. Bir ara sana onu veririm.
Ali: Ben alırım senden.
ArmyOfTwo"
Forum Favorisi
Forum Favorisi
ArmyOfTwo

MesajKonu: Geri: Küçük Sırlar-Replikler   Küçük Sırlar-Replikler EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 2:32 am

Çetin: Ali'nin acısını benden çıkarıyorsun.
Ayşegül: Alinin ne acısı olacakki? Ali biraz eğlendi. Ama sen iddayı kaybettin.
Çetin: İdda daha yeni başlıyor. Ali Su'dan hemen sıkılır diyordun, noldu? Şimdi Suyla sevgili olucam diyo. Yoksa sana söylemedi mi?
Ayşegül: O kızın fotoğrafı çıktıktan sonra bırak Ali'yle takılmayı, utancından okula bile gelemez, görürsün.
Çetin: Belki o da senin gibi olmuştur. Utancağına daha çok yüzsüzleşiyordur.
Ayşegül: Defol gittt ! Defoool !
ArmyOfTwo"
Forum Favorisi
Forum Favorisi
ArmyOfTwo

MesajKonu: Geri: Küçük Sırlar-Replikler   Küçük Sırlar-Replikler EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 2:33 am

Su: İçerisi çok kalabalık.
Çetin: Yine kaybolmayı başarmışsın.
Su: Bu sefer buldun.
Çetin gülümser.
Çetin: Ali'den kurtaramadım ama. Sandığından çok büyük bir bela.
Su: Kurtarılmaya ihtiyacım yok. Kimse benim başımı belaya da sokamaz, ben istemedikçe..
Su gider.
ArmyOfTwo"
Forum Favorisi
Forum Favorisi
ArmyOfTwo

MesajKonu: Geri: Küçük Sırlar-Replikler   Küçük Sırlar-Replikler EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 2:34 am

A: Çetin, yavru iblisim. Bravo. Ağlayasım geldi...
Ç: Sen iste yeter, bende seni ağlatacak çok şey var Ayşegül...

Çetin çamaşarları Ayşegül'ün eline verir.

A: Pislik. İğrensin Çetin.
ArmyOfTwo"
Forum Favorisi
Forum Favorisi
ArmyOfTwo

MesajKonu: Geri: Küçük Sırlar-Replikler   Küçük Sırlar-Replikler EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 2:35 am

meriç: herkesden etkilenebilirim. çocukkende pokemondan etkilenip kendimi camdan attım de mi?
demir: bir ara alacakaranlığı izledikten sonra vampir olacağım diye tutturmuştun onu biliyoruz.
meriç: sende kendini harry potter sanıyordun.
ArmyOfTwo"
Forum Favorisi
Forum Favorisi
ArmyOfTwo

MesajKonu: Geri: Küçük Sırlar-Replikler   Küçük Sırlar-Replikler EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 2:35 am

Ali: içeriz de mi?
Arzu: içmeyiz
(ali çikolata uzatır)
Arzu: diyetteyim
Ali: o yok bu yok zaten başka şeylerde yok ne yapalım KAVAK YELLERİ'ni flan izleyelim mi? o da güzel kafa yapıyor.
Arzu: antideprasan var yanımda ikram edebilirim gerci annem çaktırmadan hapları sayıyor şimdi fazla almışsın benden gizli bir bunalımın mı var diyebilir
Ali: yok almayım zaten bu yetiyor
Arzu: az önce takıldım aşırı dos olmasın
Ali: yani en fazla çok mutlu olursun ve bir tane daha istersin
Arzu: anneme söyledim
Ali: ne nasıl ya benim yüzümden de mi? benden önce söylemek için özür dilerim arzu
Arzu: seninle alakası yok biraz durup kendine gelsin, bir baksın, düşünsün, farkına varsın diye işe yaramadı
Ali: yani buraya kendi isteğinle geldin.

Küçük Sırlar-Replikler
1 sayfadaki 1 sayfası