Evcil Hayvan Forumu
Davetiye Numarası için;

selinurdanurbanu@com adresini ekleyip almalıdır.Lütfen üye olurken davetiye numarasını kafanızdan atmayın.
Evcil Hayvan Forumu
Davetiye Numarası için;

selinurdanurbanu@com adresini ekleyip almalıdır.Lütfen üye olurken davetiye numarasını kafanızdan atmayın.
Evcil Hayvan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Merhabalar selam! I_icon_mini_portal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Merhabalar selam! Icon_gallery  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Yardım arıyorsanız...
Bu widget sizin sorunlarınızı ufaktanda olsa çözebilecek ve size yardımcı olacaktır.Aşağıdaki sorunlardan bazıları sizde oluyorsa okuyunuz eğer olmuyorsa en aşağıdaki linke tıklayıp forum yardım bölümünden diğer kullanıcılardan yardım alabileceksiniz.

Flood ne demektir ?
Flood bir nevi mesajları ardı ardına atmaktır.Mesajlar ardı ardına atıldığı zaman forum tıkanır.Ve mecburen forumun çerezleri silinmek zorunda kalınır.
Kullanıcı Adı ne işe yarar ki ?
Kullanıcı Adı sizlere kendinizi kolayca tanımanız ve diğer üyelerin sizlerle rahat rahat iletişim kurabileceği bir isimdir.Bu isimler karmakarışık olursa siz bir arkadaşınızı bulmakta zorlanabilirsiniz.
Şifrem nasıl olmalı ?
Şifreniz (6-12 karakter) olmak üzere nitelendirilir.6 karakterin altında yazılan şifreler kolay olur.Bu yüzden hesabınıza başkaları ulaşabilir.

Bu sorunlar size göre değilse:
Evcil Hayvan Forumu Oscar Ödülleri Dağıtıldı.
Evcil Hayvan Forumu Oscar Ödülleri Dağıtıldı. En çok mesaj atan:Mirror. En çok online olan üye:Mileena En popüler üye: miracle& En iyi üye:Butterfly. En yardımsever üye:Reload En şımarık üyesi:PeLihan* En iyi çıkış yapan üye:Mirror. En en üye:Armyoftwo En iyi mesaj atan üye:Mirror. En hızlı üye:Princess

Merhabalar selam!

5 posters
YazarMesaj
Butterfly.
Yeni Üye
Yeni Üye
Butterfly.

Merhabalar selam! Empty
MesajKonu: Merhabalar selam!   Merhabalar selam! EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 1:47 pm

Merhabalar sayın üyeler benim adım Melis sitenin kurucusunun yakın arkadaşım siteye bende yardım ettim sayılır (:
mirror.
Yönetmen
Yönetmen
mirror.

Merhabalar selam! Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar selam!   Merhabalar selam! EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 1:49 pm

Ooooo kardeşim gelmiş hoşgeldin canım benim (:
https://evcilkedi.yetkin-forum.com
Butterfly.
Yeni Üye
Yeni Üye
Butterfly.

Merhabalar selam! Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar selam!   Merhabalar selam! EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 1:52 pm

Hoşbulduk canım mesaj sayısı yakıyo .d
miracle&
Forum Favorisi
Forum Favorisi
miracle&

Merhabalar selam! Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar selam!   Merhabalar selam! EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:33 pm

Hoşgeldin.
mirror.
Yönetmen
Yönetmen
mirror.

Merhabalar selam! Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar selam!   Merhabalar selam! EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 4:17 pm

Butterfly. demiş ki:
Hoşbulduk canım mesaj sayısı yakıyo .d
Yokkk beee az bile 5.000 yaptım bir yerde Very Happy
https://evcilkedi.yetkin-forum.com
PeLihan*
Yeni Üye
Yeni Üye
PeLihan*

Merhabalar selam! Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar selam!   Merhabalar selam! EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 7:12 pm

Hoşgeldin.
miracle&
Forum Favorisi
Forum Favorisi
miracle&

Merhabalar selam! Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar selam!   Merhabalar selam! EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 3:18 am

Hoşgeldin Melekk <3
ArmyOfTwo"
Forum Favorisi
Forum Favorisi
ArmyOfTwo

Merhabalar selam! Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar selam!   Merhabalar selam! EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 5:16 am

Hoşgeldin melek

Merhabalar selam!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhabalar
» Selam Gençler!